AktualnościJuż nie kancelaria EKSPERT. Teraz znajdziesz nas pod nazwą Sikorscy Kancelaria Adwokacka Aldona Sikorska Piotr Sikorski s.c.

2024-06-26

Skąd decyzja o zmianie nazwy kancelarii na Sikorscy Kancelaria Adwokacka adwokat Aldona Sikorska adwokat Piotr Sikorski Spółka cywilna?

Od czasu założenia Kancelarii EKSPERT minęło wiele lat i w ciągu 20 lat nasza działalność mocno się rozwinęła. Na początku praktyki adwokackiej skupialiśmy się przede wszystkim na prowadzeniu spraw cudzoziemców. Z biegiem lat poszerzyliśmy jednak swoje usługi o kolejne specjalizacje. Teraz możesz skorzystać z naszej pomocy w sprawach takich jak:

Coraz częściej też zgłaszali się do nas klienci z polecenia, którzy nie tyle chcieli powierzyć swoją sprawę kancelarii EKSPERT, a konkretnej osobie – adwokatce Aldonie Sikorskiej lub adwokatowi Piotrowi Sikorskiemu.

Jesteśmy małą, rodzinną kancelarią, za którą stoją konkretni ludzie, a opinie naszych klientów niejednokrotnie przekonały nas, że to właśnie w ludziach tkwi nasza siła. Chcemy to więc podkreślać, dostosowując komunikację do potrzeb klientów. Właśnie dlatego w adresie strony widnieją nasze nazwiska i znalazły się one również w nazwie.

Inna nazwa, te same wartości

Zmiana nazwy kancelarii na Sikorscy Kancelaria Adwokacka adwokat Aldona Sikorska adwokat Piotr Sikorski Spółka cywilna (w skrócie: Sikorscy Kancelaria Adwokacka  Aldona Sikorska Piotr Sikorski s.c.) nie ma żadnego wpływu na jakość naszych usług i sposób prowadzenia spraw. Niezmiennie od 20 lat zapewniamy klientom wsparcie, wykazujemy empatię, wskazujemy realne rozwiązania i obieramy strategię dostosowaną do konkretnego przypadku i konkretnych oczekiwań.

Teraz jednak jeszcze mocniej podkreślamy, że jesteśmy konkretnymi osobami gotowymi pomóc nawet w skomplikowanej sprawie. Stąd zmiana nazwy naszej strony na adwokacisikorscy.pl i zmiana nazwy kancelarii na Sikorscy Kancelaria Adwokacka Aldona Sikorska Piotr Sikorski s.c.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możemy pomóc w Twojej sprawie, skontaktuj się z nami – mailowo, telefonicznie lub umów wizytę w naszej kancelarii. Do zobaczenia!

https://adwokacisikorscy.pl/wp-content/uploads/2024/06/sikorscy-kancelaria-adwokacka-logo-white-e1718957592760.png
Sikorscy Kancelaria Adwokacka Aldona Sikorska Piotr Sikorski s.c.
https://adwokacisikorscy.pl/wp-content/uploads/2022/12/adwokatura.png