POZNAJ NAS
Kancelaria ADWOKACKA Ekspert

WALCZYMY O TO,
CO SŁUSZNE I DOBRE

Od 2003 roku, a więc od początku naszej działalności, kierujemy się takimi zasadami jak uczciwość, elastyczność w działaniu i empatia. To właśnie główne filary Kancelarii Adwokackiej Ekspert. Nie chcemy być tylko kolejnymi warszawskimi prawnikami. Mierzymy wyżej – staramy się być takimi specjalistami, z których usług sami chcielibyśmy korzystać.

Nie zarzucamy naszych klientów przepisami i nie traktujemy ich jak kolejnego numeru sprawy. Zamiast tego towarzyszymy im na każdym kroku, zamieniając skomplikowane paragrafy na optymalną strategię działania i pokazując, że z pomocą doświadczonego adwokata nawet w trudnej sytuacji można czuć się bezpiecznie.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE

Doskonale rozumiemy, że możesz nie chcieć iść na ustępstwa wobec strony przeciwnej, dlatego robimy wszystko, by osiągnąć maksymalnie korzystne dla Ciebie rozwiązanie.

Nie składamy jednak przy tym pustych obietnic. Zamiast tego eliminujemy drogi niemożliwe do zrealizowania i wskazujemy, z których możesz skorzystać. Upewniamy się, że rozumiesz swoją sytuację, przepisy i konsekwencje prawne. Mając jasny obraz sytuacji, jesteś w stanie samodzielnie wybrać najlepszy dla Ciebie scenariusz, a my wspieramy Cię w jego realizacji.

Uważamy, że praca prawnika ma wiele wspólnego z grą w szachy – im lepiej przewidzisz kolejne ruchy, tym staranniej się na nie przygotujesz i wygrasz całą rozgrywkę. Dbamy więc, by na żadnym etapie sprawa Cię nie zaskoczyła. Próbujemy przewidzieć ruchy przeciwnika, wykorzystać jego niedopatrzenia i uzyskać sprawiedliwe rozstrzygnięcie.

Chcemy być dla Ciebie wsparciem. Od początku do końca Twoją sprawę prowadzi ten sam prawnik, dzięki czemu zna nawet najmniejsze szczegóły i może w pełni zaangażować się w postępowanie. Wyręcza Cię na każdym możliwym etapie, jednocześnie na bieżąco informując o postępach.

Nawet, gdy nie stawiasz się osobiście na rozprawach i nie kontaktujesz się z urzędami, dokładnie wiesz, jak wygląda Twoja sytuacja i jakie kroki zostaną podjęte w dalszej kolejności. To pozwala Ci spać spokojnie, mieć pewność, że nie popełnisz błędów których nie da się cofnąć, a przede wszystkim – że Twoja sprawa zmierza we właściwym kierunku.

https://adwokacisikorscy.pl/wp-content/uploads/2022/12/kancelaria-ekspert-logo-wh2.png
Kancelaria Adwokacka EKSPERT
https://adwokacisikorscy.pl/wp-content/uploads/2022/12/adwokatura.png